English
Pyccκий
Deutsch
.


Profilaktyka i higiena jamy ustnej

Stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych

Stomatologia estetyczna

Chirurgia stomatologiczna

Periodontologia

Ortodoncja - aparaty stałe i ruchome

Protetyka

Implantologia

Dentysta przyjazny dziecku

Pantomografia

RentgenCennikW profesjonalnej praktyce stomatologicznej nie sposób obyć się bez wykonywanych na bieżąco punktowych, celowanych zdjęć rentgenowskich. Miło poinformować Państwa, że możemy zaprezentować RADIOGRAFIĘ CYFROWĄ, stanowiącą przełom w radiologii stomatologicznej.

RADIOWIZJOGRAFIA wykorzystuje najnowsze osiągnięcie w dziedzinie radiologii stomatologicznej, czujnik RVG, który po otrzymaniu dawki promieniowania radiologicznego przetwarza to promieniowanie na sygnał zrozumiały przez komputer i następnie w ciągu kilku sekund od naświetlenia otrzymujemy obraz na ekranie komputera. Korzyści płynące z zastosowania radiografii są niezaprzeczalne, a najważniejsze z nich to:

-radiografia może być używana bezpośrednio na fotelu dentystycznym a lekarz wykonujący ekspozycje nie musi oddalać się lub dodatkowo zabezpieczać.
-dawka promieniowania rentgenowskiego pochłaniana przez pacjenta w czasie ekspozycji wykonywanej za pomocą RVG jest analogiczna do dawki promieniowania naturalnego (promieniowanie kosmiczne i ziemskie, jakiemu człowiek jest poddawany non stop) pochłanianego przez 4 godziny
-cyfrowej obróbki zdjęcia dająca możliwość powiększenia i analizy obrazu
.
Wykonanie: AWUI CSStomatologia 2007 Na górę